Historia

Marzenie Admirała... 3 Kolory

„Mam marzenie...” - tak rozpoczął swoje słynne przemówienie Martin Luther King. Od tych samych słów zaczyna się opowieść o barce turystycznej „3 Kolory”, którą zabieramy naszych Gości na niezapomniane rejsy po mazurskich jeziorach i rzekach.

„Marzenie Admirała”, bo tak początkowo nazywał się nasz statek, to spełnienie pragnień Włodka Klimczaka, pasjonata żeglarstwa, rzemieślnika, wodniaka – jak sam o sobie mówi. Przez kilka lat własnoręcznie budował, kawałek po kawałku, wymarzoną barkę, która w 2017 roku trafiła do Ostródy.

Barka „Marzenie Admirała” tuż po zwodowaniu spotkała się z pozytywnym przyjęciem. Efektem tego jest pierwsza nagroda w plebiscycie „Jacht dla Ciebie 2009”, organizowanym pod patronatem miesięcznika „Żagle” podczas Warszawskiego Tygodnia Żeglarskiego.

Jesteśmy dumni, że statek z taką historią może teraz, pod nazwą 3 Kolory, służyć mieszkańcom Ostródy oraz odwiedzającym nasze miasto Gościom.

Stwórzmy razem ciąg dalszy pięknej historii barki „3 Kolory”. Wypłyńcie z nami na szerokie wody! Zapraszamy na rejs!

Ta autonomiczna jednostka z dostosowanym do płytkich kanałów kadłubem, pojemnym bakiem na paliwo oraz zbiornikiem wody pitnej, umożliwia komfortowe i wielogodzinne żeglowanie po różnorodnych akwenach.

We wnętrzu znajdują się cztery wygodne, dwuosobowe kabiny mieszkaniowe, dwie kabiny sanitarne oraz przestronny salon, w którym mogą przenocować kolejne dwie osoby.

Statek wyposażony jest między innymi we własne ogrzewanie oraz wentylację wszystkich pomieszczeń, instalację ciepłej i zimnej wody oraz kompleksowy aneks kuchenny wraz z lodówką, odbiornikiem radiowym, telewizorem i DVD.

Podstawowe dane techniczne:

  • Długość: 12 m
  • Szerokość: 3,10 m
  • Zanurzenie: 0,50 m
  • Moc silnika: 75 KM
  • Zbiornik wody: 730 litrów
  • Zbiornik paliwa: 450 litrów
  • Zbiornik na nieczystości: 900 litrów

Zobacz Ostródę z lotu ptaka
jest piękna

Kontakt

3 Kolory Ostróda. Mazury Zachodnie.
ul. Łucji Anatolak 12, 14-100 Ostróda
+48 693 848 320
+48 603 696 585